مدل عینک آفتابی ترند تابستان امسال!

مدل عینک آفتابی ترند تابستان امسال!

شما هنگام خرید عینک آفتابی به چه چیزی دقت می کنید؟ آیا توجه می کنید که شیشه عینک تا چه حدی از چشم هایتان در برابر اشعه فرا بنفش محافظت می کند؟ اکثر خانم ها هنگام خرید عینک، مدل عینک آفتابی ، فریم و رنگ شیشه ها برایشان مهم تر است. اگر عینکی به فرم صورتشان بیاید و آنها را جذابتر نشان بدهد، دیگر ویژگی های فنی آن برایشان کاملا بی اهمیت می شود. عینک علاوه بر اینکه اکسسوری جذابیست، به کامل شدن یک استایل شیک کمک می کند. عینک دودی خوب و مناسب، حتما باید پلاریزه باشد. بدین ترتیب از شبکیه چشم در برابر اشعه مضر UV محافظت می کند. این هم به امتی چشمان و مبتلا نشدن به بسیاری از بیماری ها نظیر آب مروارید کمک می کند. اما در کنار توجه به این نکات، هماهنگ بودن قاب عینک با فرم صورت، اهمیت زیادی دارد. مجله مد و موود 20 مدل از عینک های ترند 2022 را برای علاقه مندان به دنیای فشن جمع آوری کرده تا انتخاب و خریدی بی نظیر داشته باشید.

1. این مدل عینک آفتابی به همه صورت ها میاد!

برند آمریکایی ری بن که از سال 1937 محبوبیتی در بین علاقه مندان به عینک های خاص دارد. در سال 2022 هم در صدر انتخاب های هر خانمیست. این مدل عینک آفتابی با ظاهری کلاسیک و شیک، علاوه بر محافظت از چشمانتان، مزاحمتی در دید شما نیز ایجاد نخواهد کرد. مهم نیست که فرم صورتتان مربعی، قلبی، بیضی و چگونه باشد، این عینک بدون شک به هر مدل صورتی می آید!

عینک ری بن کلاسیک

2. عینک آفتابی با جزئیات طلایی

فقط فریم عینک نیست که آن را جذاب می کند. جزئیات به کار برده شده در بخش های مختلف قاب، جلوه ای مدرن به آن می بخشد. فریم های فلزی و طلایی، از جمله ترند های عینک آفتابی برای تابستان 2022 هستند.

مدل عینک آفتابی

3. طرح پلنگی در فریم

طرح حیوانات در پارچه ها و روسری های امسال بسیار به چشم می خورند. این طرح ها که بسیار شولوغ هستند، مناسب استفاده در بخش های وسیعی از استایل نیستند. شما می توانید با استفاده از یک اکسسوری با طرح پلنگی در جای مناسب، جذابیت استایل خود را چند برابر کنید. اگر به دنبال مدل عینک آفتابی هستید و نمی توانید تصمیم بگیرید. عینکی با قاب پلنگی محو، بهترین انتخاب برای تابستان امسال خواهد بود.

عینک با فریم پلنگی

4. عینک های گوچی عمر جاودانه دارند!

همانطور که به خوبی می دانید، عینک های گوچی علاوه بر کیفیت و عمر، قیمت بالایی هم دارند. اما اگر می خواهید یک عینک بگیرید و در تمام فصول سال و مدت طولانی از آن استفاده کنید، حتما نگاهی به مدل عینک آفتابی های گوچی بیندازید.

مدل عینک آفتابی ترند امسال

5. عینک آفتابی با شیشه آبی

از دیگر مدل عینک آفتابی های ترند امسال، عینک هایی با قاب شفاف و شیشه های آبی هستند. با توجه که عدسی های آبی، برای فضای باز بسیار مناسب است. همچنین با توجه به رنگ متفاوت شیشه ها، به عنوان عینک تزئینی هم مورد استفاده قرار می گیرد. خلق استایل های جذاب و خاص به کمک این اکسسوری، کاری بسیار ساده ای خواهد بود.

عینک با عدسی آبی

6. تابستان داغ با مدل عینک آفتابی شعله ور

این مدل عینک دودی جنبه کاملا تزینی دارد. فرم فریم عینک دودی به گونه ایست که چشم ها را در برابر اشعه خورشید محافظت نمی کند. ولی اگر به دنبال اکسسوری جذاب و ترند 2022 هستید، این مدل عینک را هم در ذهنتان ثبت کنید.

مدل عینک آفتابی جدید

7. اصلاح فرم صورت با یک اکسسوری

عدسی های گرد که در عینک های طبی و آفتابی از قدیم الایام جایگاه ویژه ای داشته اند، تابستان امسال هم جزو مدل عینک آفتابی های ترند هستند. اگر چانه تیز و کشیده دارید، این فرم عدسی به ایده آل نشان دادن صورتتان کمک ویژه ای می کند.

عینک آفتابی گرد

8. مدل عینک آفتابی بدون فریم کریستالی

عینک ترند 2022

9. استایل وینتیج

عینک آفتابی با قاب سفید که در گذشته نیز وارد دنیای مد شد و کولاکی به پا کرد. امسال نیز جزو مدل عینک آفتابی های ترند قرار می گیرد. سفید بهترین رنگ برای فصل های گرم سال بوده و ست کردن آن هم راحت تر از دیگر رنگهاست. ناگفته نماند که این اکسسوری مناسب پوست هایی با تناژ گرم است. اگر به ست کردن رنگ ها در استایل های متفاوت علاقه دارید به صفحه اینستاگرام مد و موود یه نگاهی بندازید.

عینک با فریم سفید

10. عینک مخصوص صورت های گرد

اگر دوست دارید ظاهری جدی داشته باشید، این مدل عینک آفتابی مخصوص شماست. شیشه های بزرگ و فریم زاویه دار، باعث متعادل به نظر رسیدن صورت های گرد می شود.

ترند عینک آفتابی

11. مدل عینک آفتابی خلبانی هیچ وقت از مد نمی افتد!

عینک خلبانی با عدسی مشکی، از دیگر مدل های ترند تابستان 2022 می باشد. این رنگ شیشه که اثرات اشعه فرابنفش را به خوبی محو می کند، با انواع استایل ها هماهنگ است.

12. تابستان را کهربایی کنیم!

عینک هایی با لنز های زرد، از دیگر محصولات پر طرفدار این فصل خواهند بود. این رنگ عدسی علاوه بر اینکه ظاهری جدید به شما می دهد، انتخابی ایده آل برای کوهنوردی، رانندگی و عکاسی می باشد.

عینک مخصوص عکاسی

13. فریم های گربه ای متفاوت

مدل عینک آفتابی گربه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌های محصولات

X